Bilgi Evleri Tanıtım Filmi

 

İnönü Bilgi Evi Etkinlikleri

Cumhuriyet Bayramı Çoşkusu

Alt

Cumhuriyet yönetiminde söz milletindir.Cumhuriyeti korumak, kollamak ve yaşatmak her vatandaşın görevidir.Gazi Mustafa Kemal Atatürk bu görevi yeni nesillere şu sözleriyle vermiştir..''Ey yükselen yeni nesil, İstikbal sizsiniz, Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak olan yine sizlersiniz.'' Cumhuriyetin 93. kuruluş yıl dönümünü kutlar, Atatürk ve canlarını bu uğurda feda eden şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz.

 

 

Devamını oku...

75.Yıl İmama Hatip Ortaokulu Kodlama Atölyesi

alt

75.yıl Sefaköy İmam Hatip ortaokulu ile birlikte düzenlediğimiz kodlama atölyemiz yeni öğrencilerimiz ile devam ediyor.

 

 

Devamını oku...

Bahar Dönemi Matematik Etütlerimiz Başladı

altKüçükçekmece Bilgi Evleri 2015-2016 Bahar Dönemi matematik etütlerimiz kaldığımız yerden devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına paralel olarak hazırlanan, içeriği çeşitli etkinlik çalışmalarıyla zenginleştirilmiş etüt müfredatlarımızla üyelerimizin matematik derslerindeki başarılarına katkıda bulunuyor, derse olan ilgi ve alakalarını arttırıcı yönde çalışmalar yapıyoruz.

 

Devamını oku...

Yeni dönem “Pratik İngilizce” ve “Funny English”

altKüçükçekmece Bilgi Evleri II. Dönem de eğitime ve eğlenceye kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Etütlerimiz ve kulüplerimizde üyelerimizle yeniden bir arada olmanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz. Yeni dönem “Pratik İngilizce” ve “Funny English” Kulüplerimizden eğlenceli karelerle tekrar karşınızdayız. Haydi siz de heyecanımıza ortak olun.

Devamını oku...

Tüyap Kitap Fuarı Gezimiz

altBilgi Evi üyeleri güz dönemi etkinlikleri kapsamında düzenlenen Tüyap Kitap Fuarı'nı gezdiler. Yoğun ilginin olduğu kitap fuarında farklı yayın evlerinin son yayınlanan kitaplarını inceleme şansı bulan öğrencilerimiz hem eğlendiler hem de ihtiyaç duydukları kitapları satın alma şansı yakaladılar.

Devamını oku...

Bilgi Evimizde Yeni Eğitim Dönemi

altBilgi Evimiz derslere başladı. Öğrencilere ders başlamadan önce belediyemizin hediyesi olan not defteri ve kalem takdim edildi. 

Devamını oku...

İnternet Kulübümüz

alt

İnternet Kulübümüzde üyelerimiz aralarında bilgisayar oyunu oynayarak yarışma yaptılar. Yarışma birinci olan üyemize hediyesiverildi.

Devamını oku...

Kur-an'ı Kerim Gruplarımız

alt

Kuran-ı Kerim külübümüzde üyelerimiz yaz dönemini dolu dolu geçirmeye devam ediyor. İşte Kuran-ı Kerim Kulubümüzden  kareler.

 

Devamını oku...

Geleneksel Çocuk Oyunları

alt

İnönü Bilgi Evi'nde yaz dönemi geleneksel oyunlarla bir başka... Üyelerimiz ''Evet-Hayır'' yarışması ile oldukça eğlendiler ve dikkat kabiliyetlerini test ettiler.

Devamını oku...

Binlerce Çocuk Aynı Sofrada Buluştu

altKüçükçekmece  Belediyesi'nin düzenledigi Çocuk  İftarı'nda buluşan  binlerce çocuk renkli görüntüler oluşturdu. Halkalı meydanında gerçekleşen çocuk iftarına Küçükçekmeceliler geniş katılım gösterdi. 

Devamını oku...