Bilgi Evleri Tanıtım Filmi

 

Başkandan

Değerlerinin farkında,  
değerli bir nesil için...
 
Bizler toplum olarak asırlardır, maddi ve manevi eğitimin insan için en değerli unsurların başında geldiğinin farkındayız. Bu farkındalık çerçevesinde gerek bireysel eğitimin, gerekse bireylerin eğitimi ile ortaya çıkan değerli bir toplum yapısının oluşmasında diğer birçok topluma da yol göstermiş nesillerin mirasçısıyız.
 
Mirasçısı olduğumuz değerleri korumak, bu değerleri çağımızın bizlere sunduğu imkânlar ile daha da bereketlendirerek değerli nesillerin yetişmesi için hazırladığımız çalışmalarımız tüm yoğunluğu ile devam etmekte. Küçükçekmece Belediyesi olarak geçmişinin, tarihinin, kültürünün farkında ve geleceği şekillendirecek güce sahip nesilleri toplumumuza kazandırmak için çocuklarımıza en kaliteli eğitimi sunarak hiç durmadan çalışıyoruz. Bilgi Evleri ile çocuklarımızın daima yanında, onların istek ve önerilerini göz ardı etmeden çıkılan bu yolda kararlı bir şekilde dev adımlar atarak ilerliyoruz.
 
Küçükçekmecemizin yüz akı projelerinden biri olan Bilgi Evleri ile geleceğimizin mimarı olacak çocuklarımızı en özenli bir şekilde yetiştirmeye, hedeflerine ulaşmada onlara tam destek olarak hizmet sunmayı kendimize bir ödev olarak benimsedik. Siz değerli hemşehrilerimizin de destekleriyle, bu ödevimizin, misyonumuzun ve vizyonumuzun daima arkasında, değerlerinin farkında ve değerli bir nesil için Bilgi Evleri çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor...